Franchise Bayilik, franchise bebek, BAYİ BAŞVURUSU yaparak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Sayın Bayi adayı; Aşağıdaki formu kullanarak her türlü hizmet taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz. İlgili departmanda ki uzmanlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.

  Bayilik Başvurusu  Franchise Bebek Ürünleri Franchise Bayilik

  Bebek ürünleri Franchise Bayilik ile Anne, Çocuk ve Bebek ürünleri kategorisinde Franchise Bayilik alarak istediğiniz şehirde size bir bebek mağazası açabiliriz. Sizlere sunduğumuz ürünler ise bebeklerimizin en önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ülkemizde doğum oranı oldukça yüksek oranda bir ülkedir. Ülkemizde her sene 1.300.000 bebek hayata gözlerini açıyor. Aynı zamanda bünyemizde hem hamile hanımlar için hem de doğum sonrasında anneler için oldukça işlevsel ürünler bulunmaktadır. Dropshipping sistemimiz sayesinde ürünleri stoklamaya gerek kalmadan alıcı satıcı arasında bir köprü kullanarak stok tutmadan satış yapabilirsiniz. Bu sayede Yüksek Kar Oranlarıyla Satış yapabilirsiniz.

  Bebek XML Bayilik Avantajları

  • 1- Müşteri kaybetmeyiz, satışlarımız her zaman artar.
  • 2- Rafımızdaki ürünlerin modası geçmez, bozulmaz, her zaman değerlidir.
  • 3- Hem mağaza hem internet alışverişi için cazip ürünler satarız.
  • 4- Ve tabii bayram havasında yapılan bu alışverişin farklı bir heyecanı vardır, herkese mutluluk verir.

  XML veren bebek firmaları

  Franchise bebek Bayiliği Başvurusu

  Franchise bebek Bayiliği Başvurusu, bebek sektöründe franchise veya xml ile bebek ürünleri satmak isteyenlerin tercih ettiği satış ve ticaret modelleridir. Bu ticaret yöntemleri ile yüksek kar oranları ile evden veya ek iş olarak bir çok kişi gelir sağlamaktadır. Franchise bebek bayilik ile işlerini ve gelirini büyümek isteyen yeni iş ortakları veya girişimcilere tercih ettiğimiz sektörlerden biri bebek sektörüdür. Yılda ortalama olarak ülkemizde 1 milyonun üzerinde bebek Dünyaya gelmektedir. Her dünyaya gelen bebek için ayda ortalama olarak 10 adet alışveriş yapılmaktadır. Buda aylık bebekler için binlerce satış demek oluyor.

  Bu analizlere göre bebek ürünleri satmak karlı bir fikridir. Bebek ürünlerini dilediğiniz gibi kendi sosyal medya hesaplarınız da veya pazaryerlerinde dilediğiniz gibi satabilirsiniz. Ürünleri satmak ve müşteriler ile ilgilenmek sadece sizin iş gücünüzdür.

  Franchise bayilik modeli ile sizlere bebek mağazası açabiliriz. Bu sayede bölgenizde bayimiz olarak 350’den fazla bebek markasının ürünlerini mağazanızda ve pazaryerlerinde satışını yapabilirisiniz. 350’den fazla bebek markası ve binlerce ürünü satmak için Franchise bayilik sayfamızdan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli.